buyo
18 بهمن 1401 - 12:15

برگزاری مراسم رونمایی از کتاب «سلام پهلوان»

مراسم رونمایی از کتاب «سلام پهلوان» از سوی کمیته ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم رونمایی از کتاب «سلام پهلوان» که در مورد خصایص پهلوانی، جوانمردی و خاطرات ورزشی شهید قاسم سلیمانی است، از سوی کمیته ملی المپیک و پارالمپیک رونمایی شد.  

در این مراسم علاوه بر مسئولان کمیته ملی المپیک، برخی روسای فدراسیون‌ها از جمله مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال و عضو هیئت اجرایی، شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان، مهدی گودرزی رئیس فدراسیون سه گانه و عضو هیئت اجرایی، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان و عضو هیئت اجرایی، غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و عضو هیئت اجرایی، غفور کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک، محمود گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان و نیما نکیسا و علی پاکدامن ملی‌پوش شمشیربازی حضور داشتند.

 

مرتضی قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی در این مراسم اظهار داشت: در نظام شاهنشاهی چیزی جز خیانت دیده نشده و بارها ایران را تجزیه کردند. کشور ما دستخوش حوادث و خیانت‌های زیادی قرار گرفته است.  

وی تاکید کرد: انقلاب ایران به پیروزی رسید و همه گرد انقلاب جمع شدند. هدف دشمنان همواره تجزیه ایران بوده و همه دنیا را در جنگ تحمیلی بسیج کردند تا به هدف خود برسند. در سایه مقاومت و ایثار رزمنده‌ها و بدون کمک گرفتن از هیچ یک از کشورها اجازه دست درازی به کشور را ندادیم‌.

رئیس فدراسیون تیراندازی در ادامه به توصیف روحیات شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: حاج قاسم بارها درایت و توانمندی خود را  به نمایش گذاشت. از وی به جز دلسوزی هیچ چیز دیگری ندیدم. وحدتی که وی ایجاد کرد، با شهادت وی و ابومهندس همراه بود و این وحدت ماندگار شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1024460