buyo
18 بهمن 1401 - 00:44

رئیس دفتر رئیس جمهور، طی نامه‌ای به طور ویژه از استاندار خراسان جنوبی تقدیر کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور، طی نامه‌ای به طور ویژه از استاندار خراسان جنوبی تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، غلامحسین اسماعیلی، طی نامه‌ای از اقدامات جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی درخصوص حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

در متن این نامه آمده است: "احتراما همانگونه که استحضار دارید؛ بر پایه منشور دولت مردمی؛ توجه به ارزش‌های اسلامی و روحیه انقلابی، مردمداری، تلاش مخلصانه و جهادی و تحول‌گرایی، از شاخصه‌های مهم دولتمردان قلمداد شده است.

این نامه می‌افزاید: "اولین سفر ریاست محترم جمهور در دور دوم سفرهای استانی به استان ولایتمدار خراسان جنوبی و استقبال کم‌نظیر مردم عزیز این خطه و مردم خونگرم «نهبندان» و روستای« لانو»، خصوصاً بعد از ناآرامی‌های پاییز ۱۴۰۱ و طراحی‌های دشمنان مردم و انقلاب برای ایجاد شکاف بین مردم و خادمان صدیق آنها، برگ زرینی از وفاداری مردم این استان به آرمان‌های بلند نظام اسلامی و امامین انقلاب بود.

در ادامه نامه رئیس دفتر رئیس جمهور آمده است: همچنین تلاش‌های جهادی و مخلصانه جنابعالی و تیم اجرایی استان در حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف، شایسته تقدیر و تشکر است.

رئیس جمهور به همراه شماری از اعضای هیات دولت در اولین سفر دور دوم سفرهای استانی روزهای ۲۴ و ۲۵ آذر ماه امسال در استان خراسان جنوبی حضور داشت.

پایان پیام/۳۶۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1023670